21 Eylül 2009 Pazartesi

Leverage,emmy,vs..
Yalan sölemiyeyim,cnbc-e benim uzun yıllardır dergisiyle filan takip ettiğim en sevdiğim kanal;ama bir diziyi 100 kere evirip çevirmesi,son 1 senedir olan çeviri hataları, eskiden haftanın 7 günü seyredebilirken şu anda aralarından seçmece yaptığım, filmleri de evir çevir vermesiyle ve de dizilerin çoğunu sezon olarak çok geriden takip etmesi sebebi ile artık eskisi kadar fanatiği olmadığım bir kanal.


Yeni bir dizi getirdiler ekrana bu sezon "leverage".. Bir çok yeni dizi getirdiler;ama ben bunu beğendim.. Fena değil,seyredilebilir buldum hemen paylaşmak istedim.. Bir grup insan,hepsinin farklı yeteneği var, kimi iyi savaşıyor,kimi bilgisayar uzmanı,kimi akrobasi uzmanı, kimisi de tv dizileri için elense de iş gerçek hayatta rol yapmaya geldi mi tam bir profesyonel rol kesici ..
Ele başları ile birlikte günümüzün "Robin Hood" luğunu yapıyorlar, çalıyorlar;ama "iyilik için"..
Pazar günü ekrana geliyor dizi,saat 22.00 da..


Ve ve ve.. Gelelim bu senenin dizilerin oscar ödülü "emmy" ye.. Bu sabaha karşı ödüller sahiplerini buldu,çok seyretmek istedim;ama uykuya yenik düştüm, hemen sabah kalktım ödüllerin sahiplerine baktım açıkçası hayalkırıklığı bu sene de peşimizi bırakmadı sanırım..
Hugh Laurie yine ödülsüz kalmış, how i met your mother yine ödülsüz kalmış, lost ödülsüz kalmış. Anlamıyorum seni emmy..

Dexter,House,Mad men varken gidip de breaking bad nedir ödülü onun aktörüne vermişsin..
30 rock de nedir ki, en iyileri sollamış en iyi komedi de kazanan olmuş..

Neyse, kazanmasını umduklarım yine benim gönlümün birincisi diyor, house üzülme buluşmamıza az kaldı canım diyorum..

Not:Kim neyi kazandı 2009 emmy de görmek isterseniz,burdan buyurun..


İyi seyirler, sevgiler..Juvecan güzelcan..1 yorum:

Leah dedi ki...

30 Rock dizisini övmüşlerdi bana ilk bölümünü izledim tahammül edememiştim cidden ödül mü almış :)
Şaka gibi bu ödüller ya :)

Related Posts with Thumbnails