16 Ocak 2010 Cumartesi

Ağlamaklı hayalet dizisi mi olur?Bu diziyi -ghost whisperer- ilk başladığından beri seyrediyorum,3.sezon biraz kaçırdım;ama 4.sezonunu günü gününe cnbc-e 'den takip ediyorum.
Bilmeyenler için biraz anlatırsam, Jennifer Love Hewitt'in canlandırdığı Melinda karakteri,çocukluğundan beri hayaletleri görebilen,2 dünya arasında sıkışıp kalmış,bitmemiş işi bulunan hayaletlere yardım edip,onları "ışığa" ulaştırmak isteyen , "same as it never was" isimli antika dükkanını işleten , paramedik ,yakışıklı bir eşe sahip olan bir hanımdır..

İlk sezonu mükemmeldi,2.sezon da oldukça iyi olmasına rağmen,3.sezon biraz baymıştım.. 4. sezonda muhteşem bir şekilde geri döndü dizi.
Bir hayaletli diziden bahsediyorum size, ben ki ağlamam,etmem..
Hayaletli dizide ağlanır mı be?
Ağlatıyor işte..

Dizide aşk,gerilim,arkadaşlık,bilimsel düşünceler-tartışmalar-,ihanet,özlem,pişmanlık.. aklınıza gelebilecek her türlü duygu var..
Bu yüzden de yeri geliyor geeeeriiiim gerim geriliyorsunuz,yeri geliyor 2 damla göz yaşı yanaklarınızdan süzülüveriyor..


Bu arada başrol oyuncusunun kıyafetleri mükemmel,"vintage" dedikleri,eski dönem kıyafetlerini günümüze aktaran,kendine özgü bir giyim tarzı var.Bununla da dizinin yapımcılığını da üstlenen Jennifer Love Hewitt ilgileniyormuş okuduklarıma göre..


Laf aramızda Nilo'ya çok benzetirim,kendisi beğenir mi bilmem ama:) -her halini değil,mesela alt resimdeki gibi halleri-Veee..
Cnbc-e dizinin tanıtımlarında çok güzel bir şarkıyı kullanıyor,
bu ay açıklamışlar dergide saolsunlar..
Dinlemek isteyenler için ,tık..
Bulmak isteyenler için açık isim:
                                Little Miss Something,David Goldsmith & Andrew Britton & Brain Hodge


İyi seyirler.. 
J.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails